Tochto ročnú agility "sezónu" sme začali, Jarnými skúškami na Aničke. Začiatok veľmi úspešny nebol, aj keď kto by sa mohol chváliť tromi diskami (z troch behov) ???:D A bola, by som zabudla na narodeninovú oslavu;-) a šampanské
Fotky nájdete tu: https://luviti.rajce.idnes.cz/Jarne_skusky/ Ďakujem dievčatám Pěčkovým ;)
https://spammyslava.rajce.idnes.cz/Jarne_skuska/